14 Mayıs’ta gerçekleştirilecek seçimlere saatler kala Karamürsel’de buluşan AK Parti, adeta gövde gösterisi yaptı. Vatandaşların yoğun ilgiyle katılım gösterdiği programda, gecenin karanlığını cep telefonu ışıkları aydınlattı.

14 Mayıs’ta (yarın) gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleriyle ilgili artık son çalışmalarını gerçekleştiren AK Parti, Karamürsel’de düzenlenen Türkiye Yüzyılı Yürüyüşü ile finali muhteşem yaptı. Cumhuriyet Caddesi’nde düzenlenen programa AK Parti Kocaeli İl Başkanı Dr. Şahin Talus, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, AK Parti Kocaeli Milletvekili Adayı Mehmet Ellibeş, AK Parti Karamürsel İlçe Başkanı Sait Mete, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım ve yüzlerce partili ile vatandaşlar katıldı.

VATANDAŞLARDAN YOĞUN İLGİ

AK Parti teşkilatlarının ve vatandaşların yoğun ilgisiyle gerçekleştirilen program coşkulu anlara sahne oldu. Gecenin karanlığını cep telefonu ışıklarıyla aydınlatan partililer ve vatandaşlar, coşkuyla söyledikleri tezahüratlarla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti’ye desteklerini dile getirdi.