Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu bugün Karamürsel’deki Kadın Çocuk Eğitim Merkezi açılışına katıldı.
Başkan Karaosmanoğlu burada, kürsüde yaptığı konuşmada Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’ın yeni dönemde görevine devam edeceğini açıkladı.

YILDIRIM TEŞEKKÜR ETTİ
Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, programda yaptığı konuşmada 15 yılda Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun Kocaeli’ye yaptığı hizmetlerden bahsetti.
Karaosmanoğlu’na teşekkür eden Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’ın ardından kürsüye Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu geldi.

HER GÖREVİN SONU VARDIR
Kocaeli Büyükşehir Blediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, kürsüde yaptığı konuşmada adeta Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’ın görevine devam edeceğini ilan etti.
Başkan Karaosmanoğlu şu ifadelei kullandı.
“İsmail başkan bizi tamamen vedalaştırdı ama. Biz ayrılsak da beraberiz. Her görevin bir başlangıcı ve sonu vardır.

GÖZÜM ARKADA DEĞİL
Ama brnim gözüm Karamürsel’de arkada değil. İsmail bey inşallah görevine devam ediyor. Allah’ın izniyle. Ve çok güzel hizmetleri burada devam ettirecektir. Başladığımız hiçbir hizmette aksama olmayacağının inancındayım.

İNSANA HİZMET
Bizim için en değerli varlık, Allah’ın yarattığı en güzel varlık insan. Yeryüzünün en onurlu ve en şerefli varlığıdır insan. Biz de insana hizmet etmekten mutluluk duyduk ve duyuyoruz.”

İŞTE O KONUŞMA