Programa İSU Karamürsel Şube Müdürü Suat Ayaz, Belediye Fen İşleri Müdürü Timuçin Uysal, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Mesut Çetinkaya, Köylerden Sorumlu Koordinatör Metin Benzer, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi yetkilileri de katıldı.

Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım muhtarlara yapmış olduğu konuşmada “Hemen yanımızda baktığımız zaman Türkiye Cumhuriyetinin yeni yapılan, dünyaya örnek olacak Osman Gazi köprüsünü görüyorsunuz. Bu köprü bölgemize çok şey katacak ve belki de çok şey de götürecek. Son günlerde özellikle Karamürsel’de çok büyük bir arazi rantı oluştu. Bir çok insan geliyor toprakları alıyor, atalarından babalarından kalan toprakları evlatlar miras malı diye hemen satıyor. Eğer kendi topraklarımıza, yaşadığımız coğrafyaya sahip çıkarsak kazançlı olacağız” dedi.

Başkan Yıldırım projeler hakkında da açıklama yaparak “İlçemiz merkezinin yanı sıra uzak mahallelerimize de hizmet götürüyoruz. Bir plan hazırladık, bu plan doğrultusunda eksiklerimizi kısa sürede tamamlayacağız” dedi.

Karamürsel’de görev yapan muhtarlar Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’a bugüne kadar köylerine yapmış olduğu yatırımlardan dolayı teşekkür etti.