Karamürsel AK Parti İlçe Kadın Kolları Teşkilatı tarafından düzenlenen bu güne kadar yönetimde yer alanların katıldığı kahvaltı programına katılan Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, misafirler ile ilgilenerek sohbet etti. Programda selamlama ve açılış konuşmalarını yapan Karamürsel AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülsüm Ekin düzenlenen programa katılan tüm AK Kadrolara teşekkür ederek, 24 Haziran seçimlerinin öneminden ve yapılması gereken çalışmalardan bahsetti.

Kadın Kolları Başkanı Gülsüm EKin’in konuşmalarının ardından konuşma yapan AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz, AK Kadınların bu güne kadar yapmış olduğu çalışmalara teşekkür ederek, bundan sonraki süreçlerde daha hassas ve öz verili çalışmaları için temennilerde bulundu. Son olarak konuşma yapan Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, ülkemiz üzerinde oynanan oyunlardan ve hükümet karşısında kurulan ittifaklardan örnekler verdi. 24 Haziran’da ülkemize kurulan tuzaklara büyük bir cevap vermemiz gerektiğini vurgulayan Başkan Yıldırım, seçim çalışmaları yaparken 25 Haziran gününe ne şekilde uyanacağımızı düşünerek yapılması gerektiğinin altını çizdi.  

Seçimlerin ilçelerde hatta mahallelerde yapılan çalışmalar ile ülke gündemini etkilediğinin altını çizen Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, yaklaşan anneler gününü önceden kutlayarak, bayanlara katılımlarından dolayı teşekkür etti.