Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım 2021 yılı için bir mesaj yayınladı.

Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’dan yeni yıl mesajı

‘’ Tüm Dünya’yı etkisi altına alan Pandemi’den dolayı zorlu geçen 2020 yılını geride bırakırken, güzel Dünya’mızın tekrar sağlıklı, mutlu ve huzurlu olabileceği ümidi ve düşüncesi ile 2021 yılına giriyoruz.
2020 yılında tüm Dünya ve ülkemiz, Pandemi’den dolayı gerçekten zorlu bir süreç yaşadı. Çin’de ortaya çıkan Koronavirüs hastalığı kısa bir süreç içerisinde tüm Dünya’ya yayılarak diğer ülkelerde olduğu gibi ülkemizde de etkisini gösterdi ve birçok can kaybına yol açtı. Devletimizin, Sağlık çalışanlarımızın ve ilgili tüm kurumların ortak çalışmaları ile bu Pandemi’nin ülkemizdeki zararlarını asgari düzeyde tutabilmek için çalışmalar yaptık ve hala da yapmaya devam ediyoruz. İnanıyorum ki yapılan bu çalışmalar ve bulunan aşılar sayesinde bu hastalığın yayılımı kısa sürede bitecek, sağlıklı ve huzurla yaşayabileceğimiz güzel günlere yeniden kavuşacağız.
2020 yılında da her şeyin en iyisine ve güzeline layık olan Karamürsel’imizdeki değerli hemşehrilerimiz için çalışmalarımızı yürütmeye ve kaliteli hizmetler vermeye gayret ettik. ‘Halka Hizmet, Hakka Hizmettir’ düsturu ile 2021 yılında da daha Mutlu ve daha Huzurlu bir Karamürsel için çalışmalarımızı tüm hızıyla sürdürmek, en büyük hedefimizdir.
Büyük umutlar ve yeni beklentilerle dolu, yeni bir yıla girmenin sevincini yaşarken; birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde, azim ve kararlılıkla, geleceğin büyük Türkiye’sine, doğru emin adımlarla ilerlemeyi sürdüreceğiz.
2021 yılının; şehrimiz, ülkemiz ve tüm Dünya için en başta sağlık olmak üzere barışın ve hoşgörünün, milli birlik ve beraberliğin yaşandığı, huzurun, adaletin ve mutluluğun egemen olduğu bir yıl olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyor, bu yeni yılda tüm değerli hemşehrilerime sağlık, mutluluk, başarı ve Huzur dolu günler temenni ediyorum. ‘’