Karamürsel'de Başsavcı olarak görev yapan, Erzurum Savcılığına tayin olan Zafer Birinci için Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, ilçenin anısına  kadırga tablosu hediye etti.

Başkan konuşmasında şunları söyledi: Sevgili misafirler bizler hancıyız. Hancı olarak Karamürsel’de bir çok bürokrat büyüğümüzü, arkadaşımızı, kardeşimizi misafir ediyoruz. Görevlerini icra etmek için buraya geliyorlar ve zamanı geldikleri zaman da tayin olup gidiyorlar. Bir çok arkadaşımız gelip gidiyor ama maalesef çok azı iz bırakıyor. Ve aramızda iz bırakarak gidecek bir arkadaşımız var, tayini yeni çıktı. Sayın başsavcımız Zafer Bey’e Karamürsel’i anması adına Karamürsel Kadırgasını hediye etmek istiyorum” dedi.

Cumhuriyet Başsavcısı Zafer Birinci ise Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’a teşekkür ederek, “Karamürsel’in Marmara bölgesinde çalışabilecek en güzel yerlerden biri, burada çalıştığım süre içerisinde güzel günler geçirdik. Ben Belediye Başkanımızı bir ağabey olarak görüyorum. Ben hepinize çok teşekkür ediyorum, hakkınızı helal edin” dedi.