İftar programına katılan Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım engellilerle yakından ilgilenerek talep ve istekleri hakkında bilgi aldı.
Hatice Tiryaki kendilerine her zaman maddi manevi destek olan Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’a teşekkür ederek, “Belediyemizin destekleriyle engelli vatandaşlarımıza yönelik beceri kursları açtık. Bu kurslara engellilerimiz yine Belediyemizin imkanları ile getirilip, götürüldü. Kurslarımız kapandığında da Sanat Sokağında bizlere yer verilerek yapılan ürünlerin satışını gerçekleştirebiliyoruz” dedi.
BAŞKAN YILDIRIM’DAN PLAKET
Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Karamürsel Engelsiz Yaşam Derneğinin yapmış olduğu çalışmaları yakından takip ettiklerini belirterek, kendilerini tebrik ettiklerini ve Karamürsel Engelsiz Yaşam Derneği Başkanı Hatice Tiryaki’ye yapmış olduğu özverili çalışmalardan ötürü teşekkür ederek plaket takdim etti.
İftar Programına Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, AK Parti İlçe Başkanı Recep Demirel, CHP İlçe Başkanı Şinasi Yazar, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Gülsüm Ekin, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Adem Özgüneş İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Çakır, İlçe Müftüsü Mehmet Vefa Özdemir, İlçe Sağlık Müdürü Ferhan Uğur, , Engelliler ve aileleri katıldı.