Geçtiğimiz aylarda yenilenen Acil Servis, yeni yapılan Palyatif Bakım Merkezi ve modern yemekhanenin açılışı yapılan Karamürsel Devlet Hastanesinde şimdi de tüm yataklı servisler modernize ediliyor.

5 Yıldızlı Otel Konseptinde Odalar

Hastanedeki tüm yataklı servisler Sağlık Bakanlığı kalite standartlarına göre yeniden düzenleniyor. Yeni haliyle tüm hasta odaları LCD televizyon, buzdolabı, hasta dolabı, telefon, refakatçi koltuğu, hasta yemek masası, hemşire çağrı butonu, engelli hasta odaları ile adeta lüks otel konseptinde halkımıza hizmet verecek.

Vatandaşlarımıza Evlerini Aratmayacak

Yeni sağlık yatırımlarıyla  hedeflerini sürekli olarak yükselten Karamürsel Devlet Hastanesi  her geçen gün hizmetlerine bir yenisini ekliyor. Halkımızın sağlık tesisine ilgisinin giderek artmasından dolayı memnuniyet duyduğunu ifade eden Kocaeli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Op. Dr. Şenol Ergüney, 55 Binin üzerinde nüfusu olan Karamürsel ilçemizde, halkımızın talepleri doğrultusuyla başlattığımız yenileme projelerine  hız vermiş durumdayız.Bakanlığımızın yeni standartlarına göre yeniden dizayn edilen servislerimizde hasta ve yakınlarına 5 yıldızlı otel konforunda hizmet sunacağız. Yenileme çalışmalarımıza çok büyük katkı sunan Karamürsel Belediye Başkanı sayın İsmail Yıldırım’a buradan teşekkür etmek istiyorum. Karamürsel’de kurumlar arası sinerjinin mükemmel bir örneği sergileniyor. dedi. Modernizasyon projesi 2017 yılı boyunca devam edecek.