Karamürsel belediyesi tarafından düzenlenen sahur programı ülke gündemine olay oldu. Ülkemizde bir ilke imza atan Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, 2500 gencin katıldığı sahur programında masalardan DÜNYAYA İNAT R.T.E kareografisi ile dünyaya mesaj verdi. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun onur konuğu olarak katıldığı programda kendisine Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, AK Parti İlçe Başkanı Recep Demirel, AK Parti Milletvekili Adayı Hayrettin Deniz, İlçe Spor Müdürü Çetin Yıldız, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Onur Gökakın ve 2500 genç katıldı. Ulusal basının yoğun ilgi gösterdiği Sahur programına masa dizaynı kullanılarak yazılan Dünyaya İnat Recep Tayyip Erdoğan yazısı damga vurdu.

Yapılan kareografinin sosyal medyada paylaşılmasının ardından birçok Devlet Büyüğünün medya hesaplarında görüntüleri paylaşması, ülke gündeminde büyük ses getirdi. Bir çok haber kanalıda Karamürsel'den canlı yayın gerçekleştirerek bu anlamlı geceyi Türkiye'ye duyurdu.

Programda açılış ve selamlama konuşmalarını yapan Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, öncelikle devetine icabet eden 2500 gence teşekkür etti. Ardından 24 haziran Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde yoğun temposuna doping etmesini temenni ederek hazırladığı Dünyaya İnat Recep Tayyip Erdoğan yazılı masa kareografisini Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan için hazırlandığını duyurdu. Ardından selamlama konuşmalarını yapan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, yapılan programın ve eşi benzeri olmayan bu organizasyon için Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’ı tebrik etti. Yapılan duaların ardından yenilen sahur yemeği ile son buldu.

İŞTE O ANLAMLI GECEYE AİT GÖRÜNTÜLER