Türk Dünyası Belediyeler Birliği ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun katılımları ile düzenlenen Karamürsel İlçe Protokol Bayramlaşma Töreni Bayramın ikinci günü Karamürsel Belediyesi Kültür Merkezinde düzenlendi. Bayramın İkinci günü gerçekleşen Bayramlaşma töreni ilk olarak, AK Parti İlçe Teşkilatında teşkilat mensupları ile oldu. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ve Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’ın katıldığı Bayramlaşma töreninde ev sahibi olarak İlçe Başkanı Recep Demirel misafirlerini ağırladı. 
AK Parti İlçe Teşkilat binasında ki Bayramlaşma töreninin bitmesinin ardından Karamürsel esnafı ile bayramlaşan Başkanlar, saat 10:00’da düzenlenen İlçe Protokol Bayramlaşma törenine katıldılar. Karamürsel İlçe Protokolü’nün katıldığı Bayramlaşma töreninde İlk olarak Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım ve İlçe Kaymakamı Ahmet Narinoğlu’nun yapmış olduğu bayramlaşma konuşmalarının ardından, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Karamürsel hakkındaki düşünceleri ve Kurban Bayramı ile ilgili Bayram mesajlarını paylaştı.

İlçe Protokol Bayramlaşmasının bitmesinin ardından Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanını Yolcu eden Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, programlarının devamını gerçekleştirmek üzere salondan ayrıldı.

BAŞKAN YILDIRIM’DAN ANLAMLI ZİYARETLER

İlçe protokol Bayramlaşma programı bitmesinin ardından bayram ziyaretlerine devam eden Başkan Yıldırım’a İlçe Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, AK Parti İlçe Başkanı Recep Demirel, İlçe Emniyet Müdürü Öner Bahçekapılı, Milli Eğitim Müdürü Murat Çakır ve Başkan Yıldırım’ın akabindeki heyet eşlik etti. İlçe Jandarma Komutanlığı, Gazanfer Bilge Çocuk Yuvası, Emniyet Müdürlüğü Kontrol noktasının ardından, Karamürsel Devlet Hastanesindeki sağlıkçılar ve hastaların Bayramını kutladı.