Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, ilçe Müftüsü Mehmet Vefa Özdemir, Milli Eğitim Müdürü Murat Çakır, AK Parti Karamürsel İlçe Başkanı Recep Demirel, CHP İlçe Başkanı Şinasi Yazar, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Gülsüm Ekin, Ak Parti Genclik Kollari Adem Özgüneş, Belediye Meclis Üyeleri, Kızılay Şube Müdürü Yusuf Ziya Alemdar, STK’lar, protokol üyeleri ve vatandaşlarla birlikte iftarını Kızılay aşevinde yaptı. 

Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Kızılay’a gelen vatandaşlarla yakından ilgilenerek, Karamürsel aşevinin sadece ramazan ayında değil yılın 12 ayında her gün sıcak yemek dağıtımı yaptığını söyledi.

Kızılay Karamürsel Şube Başkanı Yusuf Ziya Alemdar, Türk Kızılay’ının bu yıl da etkinliklerinin artarak devam ettiğini belirterek, hayırsever vatandaşları yardıma, ihtiyaç sahibi vatandaşları da aşevine beklediklerini açıkladı.

Yıl içerisinde vatandaşlara sıcak yemek dağıtımında bulunan Kızılay Karamürsel Şubesi Aşevinde her gün ihtiyaç sahibi ailelere verilen yemeği, ramazan ayında iftar olarak sunmaya başladı. Kızılay Karamürsel şubesi ramazan süresince her ihtiyaç sahibi ailelere iftar verecek.